Wygrana z Czarnymi!

Dnia 02.06.14 rozegraliśmy mecz z Czarnymi Sosnowiec. Przeważaliśmy przez cały mecz, ale młodzi Orbitowcy nie mogli żadnej sytuacji - choć było ich wiele - zamienić na gola. Dopiero pod koniec pierwszej połowy, po silnym strzale jednego z naszych zawodników, gracz przeciwników strzelił sobie gola próbując wybić piłkę z linii bramkowej. W drugiej połowie sytuacji było jeszcze więcej, ale tylko jedną zamieniliśmy na bramkę. Gdy wydawało się że jest już po meczu, gola strzelili nasi przeciwnicy i znów zrobiło się nerwowo. Na szczęście wynik już się nie zmienił i wygraliśmy 2:1 .

Skład naszej drużyny:

Kacper Sadzawicki - Bramkarz, Dawid Jampich - Obrońca, Wiktor Dresler - Obrońca, Jakub Gładys - Obrońca, Wiktor Łaskawiec - Pomocnik, Bartosz Śliwka - Pomocnik (C), Patryk Pawłowski - Pomocnik, Konrad Hajduk - Pomocnik, Konrad Kruczek - Napastnik.

Gole strzelali:

Gol samobójczy - 1,