Modlitwy zostały wysłuchane! Orbita 2001 mistrzem ligi Podokręgu Sosnowieckiego!

Dnia 09.06.2014 nasza drużyna rozegrała mecz z Wartą Zawiercie. Spotkanie to zakończyło sezon 2013/14.

Przeważaliśmy przez cały mecz, ale piłka jakoś nie chciała wpaść do bramki przeciwnika. Dopiero w drugiej części meczu Marcin Barczyk pięknym strzałem zdobył pierwszego gola. Kiedy kilka minut później Konrad Kruczek po równie pięknym strzale z daleka zdobył kolejną bramkę, wiedzieliśmy, że nie damy już odebrać sobie zwycięstwa. Tak też się stało i mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Orbity.

Dzięki tej wygranej zostaliśmy mistrzami Podokręgu Sosnowieckiego! Z 16 meczów w tym sezonie wygraliśmy 14, 1 raz zremisowaliśmy i raz przegraliśmy. Strzeliliśmy 69 goli, a straciliśmy tylko 12.

Powiązana galeria: