27 maja rozegraliśmy niezwykle emocjonujące spotkanie z Górnikiem Jaworzno. Mecz rozpoczął się dla nas pechowo, gdyż bardzo szybko straciliśmy bramkę i chociaż po chwili wyrównaliśmy po fantastycznej akcji Konrada, to jednak Górnik ponownie objął prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i celnym strzale głową. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie, jednak w drugiej części meczu pokazaliśmy, że potrafimy walczyć do końca i po ładnych akcjach zdobyliśmy trzy gole, które dały nam zwycięstwo 4:2. W ten sposób, na dwie kolejki przed końcem rozgrywek, powróciliśmy na fotel lidera, z którego na pewno nie damy się łatwo zepchnąć. :)  A walka o mistrzostwo naszej ligi zapowiada się pasjonująco i potrwa zapewne do ostatniej kolejki, gdyż aż trzy zespoły z czołówki mają na koncie taką samą ilość punktów.

Po wygranym meczu czekała nas jeszcze miła niespodzianka, gdyż - w nagrodę za piękną walkę - zostaliśmy zaproszeni przez naszego Sponsora na pyszną pizzę.
Dziękujemy!!!
Czasami zwycięstwo smakuje podwójnie! :)

Bramki dla Orbity zdobyli:
- Konrad Kruczek - 2,
- Konrad Hajduk - 1,