Orbita Bukowno 2001 - GKS Katowice

24 czerwca o godzinie 17 został rozegrany baraż o 2 Ligę Śląską między naszą Orbitą, a GKS-em Katowice !!!

Orbita prowadziła po pięknym golu Bartka Śliwki z rzutu wolnego. Na przerwę zeszliśmy z jednobramkową zaliczką. W drugiej połowie mecz układał się dobrze i śmiało można powiedzieć, że byliśmy drużyną lepszą ...

Mecz już się kończył ! Sędzia doliczył dwie minuty ! Wydawało się, że już jesteśmy zwycięzcami i wtedy stało się to, czego wszyscy się obawiali ! GKS strzelił nam gola minutę przed końcem i teraz decydowały rzuty karne !!!

Do strzału podchodzi zawodnik GKS-u i... gol . 1-0 dla Gieksy. Teraz Orbita i... siedzi mamy 1-1

Znowu GKS... gol ! I my... jest gol mamy 2-2 !!! I znów zawodnik z Katowic... Jeeeeeeeeeeeeeeeeest !!! - słychać krzyk kibiców Orbity, bo nasz golkiper broni !!! Mamy 2-2 ! Orbita... Gol, Gol ,Gol prowadzimy 3-2!!!

I znów GKS ! Gol ! 3-3 . I Bartek Śliwka, który już bramkę strzelił i... nie ma ! I loteria zaczyna się od nowa !

Katowice i ... ma to !!! Obronił !!! 3-3 !!! Trzeba strzelić !!! Podchodzi Alan Stopa, bierze rozbieg... JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTT!!! GOL !!! Wielka Radość i teraz gramy 2 baraż!!!